تمامی اخبار


خاندوزی! و باز هم گزارش های نادرست!!!

بعد از اینکه گزارش نادرست خاندوزی برای تورم ۵۹ درصدی شهریور سال ۱۴۰۰ که توسط آقای رئیسی تکرار شد و در فضای رسانه ای داخلی و خارجی ، به دلیل مغایرت فاحش آن با گزارش رسمی مرکز آمار ، مساله ساز و موجب انتقاد گردید ، باز هم امروز مجددا شاهد ارایه گزارش های نادرست خاندوزی در مواردی از جمله خزانه خالی ، استفاده از تنخواه ، و افزایش ۵۵۰ درصدی بدهی های دولت به صندوق های بازنشستگی، … بودیم.


برای اولین بار در تهران برگزار شد؛

همایش بزرگ تجار و کارآفرینان ایرانی-ارمنی

اولین نشست اتحادیه کارفرمایان ارامنه ایران توسط مدیره مرکز خیریه مریم مقدس و انجمن فرهنگی اجتماعی جامعه ارامنه ایران؛ با حضور جمعی از تجار، کارآفرینان و بازرگانان ایرانی-ارمنی که نقش به سزایی درتولیدات صنعت و شکوفایی اقتصاد کشور دارند، در سالن آپادانای هتل اسپیناس تهران برگزار شد.


نشست خبری سخنگوی قوه قضائیه

تشکیل ۵ پرونده برای شرکت های متخلف دارویی

خبرنگاری پرسید: اخیراً رئیس جمهوری از مافیای دارو به عنوان بزرگترین مافیای کشور نامبرده است، به استناد گزارش بانک مرکزی پنج شرکت دارویی بیشترین ارز ترجیحی را برای واردات دارو دریافت کرده‌اند، بر اساس شنیده‌ها برای این شرکت ها پرونده هایی با عنوان رفع تعهد ارزی و قیمت‌گذاری تشکیل شده که در آن فقط مدیر عامل یک شرکت بازداشت شده و چندی بعد با قرار وثیقه سنگین آزاد شده و پس از آن، پرونده مسکوت مانده، ضمن تشریح آخرین وضعیت این پرونده بفرمایید قوه قضاییه برای مقابله با مافیای دارو چه برنامه عملی دارد؟


سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم اظهار داشت:

ثبت رکورد ورود بیش از ۸۳۳هزار گردشگر به جزیره قشم/ بیش از ۳میلیون و ۲۰۰هزار شب اقامت نوروزی در جزیره قشم ثبت شد

رئیس ستاد اجرایی خدمات سفر منطقه آزاد قشم از ثبت رکورد پذیرش بیش از ۸۳۳هزار نفر گردشگر نوروزی از تاریخ ۲۵ اسفندماه‌ ۱۴۰۰ تا ۱۳فروردین‌ماه‌۱۴۰۱ در این جزیره خبر داد.


گرانی گوشت در آغاز رمضان / هرکیلو شقه گوسفندی در فروشگاه مسئول تنظیم بازار ۱۹۷ هزار تومان شد

قیمت انواع گوشت قرمز در روزهای اخیر افزایش عجیب و غریبی را تجربه کرده است به طوری که بر اساس مشاهدات میدانی هر کیلوگرم گوشت شقه گوسفندی در فروشگاه شرکت پشتیبانی امور دام که مسئولیت تنظیم بازار را بر عهده دارد ۱۹۷ هزار تومان فروخته می‌شود.
افشار فتح اللهی، رییس ستاد اجرایی خدمات سفر منطقه آزاد قشم

۳ میلیون شب اقامت نوروزی در جزیره قشم ثبت شد / میانگین اقامت گردشگران در قشم به ۴ شب رسید

رئیس ستاد اجرایی خدمات سفر منطقه آزاد قشم گفت: طی ۱۵ روز از تعطیلات پایان سال و نوروز ۱۴۰۱ قشم نزدیک به ۳ میلیون و ۲۱۲ هزار شب اقامت در اقامتگاه‌های نگین خلیج فارس ثبت شد.


سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم اعلام کرد‌:

حدود ۷۵۰ هزار میهمان وارد جزیره قشم شدند / رشد ۵۶۷ درصدی ورود گردشگران به قشم

رئیس ستاد سفر قشم گفت : از ۲۵ اسفند ‌ ۱۴۰۰ تا نهمین روز فروردین ‌ ۱۴۰۱ ، حدود ۷۵۰ هزار گردشگر از نقاط مختلف ایران و چند کشور خارجی با هدف بازدید از ظرفیت‌های گردشگری قشم با برند جهانی، وارد این جزیره شدند